Socialinio darbuotojo diena

Mieli kolegos,

Rugsėjo 27-oji – Socialinio darbuotojo diena. Šia proga noriu Jums visiems padėkoti už Jūsų nuolatinį atsidavimą vaikams, už nuoširdų ir atsakingą darbą, už neišblėstančią kantrybę ir troškimą padėti.

Jūs esate šilumos, gerumo, atvirumo simbolis. Ir šią dieną linkiu Jums visiems neprarasti ieškojimo ir atradimo džiaugsmo, noro tobulėti ir siekti naujų tikslų.

 

– Vaikų ir paauglių socialinio centro Direktorė Jurgita Pukienė

Globėjų ir įtėvių šventė Prezidentūroje

Šiandien mūsų Centro globėjai ir įtėviai dalyvavo Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės  jau tradicija tapusiame įvaikintus ir globojamus vaikus auginančių šeimų vasaros susitikime. Daugiau nei 300 vaikų, jų globėjų ir tėvų iš visos šalies šventėje dalijosi  patirtimi, aptarė globos ir įvaikinimo procesus.

Su vaikais žaidė Kakė Makė, pasirodymus surengė Lietuvos kariuomenė, Šaulių sąjunga, tarnybinius šunis pristatė Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centro kinologijos valdybos pareigūnai, išrinktas gardžiausias šventės pyragas. Vaikai į orą paleido balionus su linkėjimais kiekvienam pasaulio vaikui augti šeimoje. Susitikime taip pat dalyvavo kampanijos „Už saugią Lietuvą“ ambasadoriai atlikėjas Vidas Bareikis, dailininkai broliai Remigijus ir Algirdas Gataveckai.

 

Žygis baidarėmis

Kiekvienas atostogas visuomet stengiamės leisti kuo aktyviau ir smagiau. Šias vasaros atostogas pradėjome Baidarių žygiu Švenčionių rajone, Kaltanėnų miestelyje. Mūsų darbuotojai kartu su vaikais plaukė dvi dienas Žeimenos upe. Vakare savo pramogas pratęsėme stovyklavietėje netoli Švenčionių miestelio. Grįžome nuvargę, bet labai laimingi ir kupini teigiamų įspūdžių.

 

Treniruotė su FK “Žalgiris“

Mūsų būsimieji futbolininkai savo svajones realybe galėjo paversti dalyvaudami “Žalgirio” treniruotėje, bendraudami su profesionaliais futbolininkais ir pamatydami tikrą profesionalių sportininkų realybę. O savo jėgas vaikai galėjo išbandyti futbolo aikštelėje kartu su “Žalgirio” žaidėjais.

„Žalgirio“ iššūkyje vaikai ne tik pademonstravo savo gabumus, tačiau ir iškovojo pergalę visose trijose rungtyse.

Esame labai dėkingi  „Žalgirio“ iššūkį pristatančiai „ŠKODA“ bendrovei už prizus, bei “Žalgirio” komandai už paskatinimą vaikus svajoti, siekti ir įgyvendinti savo tikslus.

Daugiau informacijos: http://www.fkzalgiris.lt/naujienos/n7303_fk_„zalgiris“_futbolininku_issuki_prieme_ir_vaikai.html